Ruletka Diamond


Ruletka Diamond
Cechy Roulette Diamond
  • Gra bonusowa Nie
  • Darmowe spiny Nie
  • Symbol Wild Nie
  • Symbol Scatter Nie
  • Opcja autoplay Nie
  • Mnożnik Nie
Zagraj Clash-Of-Pirates-logo Clash of Pirates
Zagraj hot-fruits-logo Hot Fruits
Zagraj bonanza-slot Bonanza
Zagraj pharaoh-logo Pharaoh
Zagraj gemmed-logo Gemmed
Zagraj fire-joker-logo Fire Joker
Zagraj twin spin logo Twin Spin
Zagraj Hidden Valley logo Hidden Valley
Zagraj Jackpot-Bells logo Jackpot Bells
Zagraj Ramses Book logo Ramses Book
Zagraj fenix play logo Fenix Play
Pokaż więcej

Recenzja ruletki diamond

Roulette Diamond od producenta 1×2 Gaming na stronie DrFun to nowoczesna adaptacja europejskiej ruletki w postaci slotu 3D. Gra cechuje się dosyć złożoną strukturą, a ponadto znacznie odbiega od bardziej znanych form ruletki.

W Roulette Diamond można zagrać bezpłatnie na naszej stronie. Gracz nie musi się rejestrować: ruletka od 1×2 Gaming jest dostępna z poziomu przeglądarki. Gra została także świetnie zoptymalizowana pod urządzenia mobilne.

Należy przy tym pamiętać, że Roulette Diamond jest slotem wideo. Oznacza to, że gramy przeciwko komputerowi, nie zaś przeciwko realnemu krupierowi, jak ma to miejsce w przypadku ruletki w kasynach live.

Cechy Roulette Diamond

Jak sama nazwa wskazuje, pole gry w Roulette Diamond ma formę diamentu. Z początku może wydawać się to utrudnieniem. Szybko zauważymy jednak, że taka konstrukcja pola gry sprawia, że kulka dosyć często ląduje w określonych miejscach, co rzecz jasna można wykorzystać, obmyślając własną strategię gry.

W odróżnieniu od innych wersji ruletki Roulette Diamond ma tylko jedno pole 0. Plansza składa się z 40 pól w dwóch kolorach. Gracz ma do dyspozycji wiele złożonych metod obstawiania:

Co ważne, poszczególne zakłady można ze sobą łączyć. Możliwe jest więc jednoczesne zaznaczenie np. koloru czerwonego, pola numer 40 oraz pól w dolnej części diamentu. Każda dodana możliwość zwiększa wartość zakładu dwukrotnie.

Minimalny zakład w Roulette Diamond to 0,1. Wartość zakładu maksymalnego będzie zmieniać się zależnie od tego, co obstawiamy:

Ze względu na ogromną ilość dostępnych kombinacji oraz limity dla poszczególnych zakładów, warto najpierw zapoznać się z Roulette Diamond w darmowej wersji demo. Najpewniej mechanikę gry zaczniemy rozumieć dopiero po kilkunastu czy kilkudziesięciu partiach. Wtedy zaś nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować swoich sił w kasynie online.

Jak zagrać w Roulette Diamond

Roulette Diamond to ciekawa propozycja dla tych miłośników ruletki online, którzy szukają nowych rozwiązań. Sama gra jest jednak dosyć złożona, wymaga nieco wysiłku i znacząco różni się od bardziej popularnych odmian ruletki.

Na samym początku Roulette Diamond musimy ustawić wysokość zakładu, a także wybrać, co będziemy obstawiać. Jego wartość regulujemy w prawej dolnej części interfejsu. Poszczególne zakłady to natomiast kwestia kliknięcia konkretnego pola, koloru, ikonki ćwiartki lub strzałki pionowej, poziomej bądź przekątnej.

Przy dobraniu odpowiedniej strategii Roulette Diamond okazuje się zyskowną grą. Warto jednocześnie wybrać 3 różne rodzaje zakładów, przy czym pierwszym obowiązkowo powinien być kolor. W tym wypadku każda wygrana będzie z tytułu samego koloru wynosić 75% wartości zakładu. Jeżeli natomiast uda się nam trafić konkretne pole, przebicie wynosi aż x40.

Oczywiście, jest to tylko jedna z rekomendacji strategii w Roulette Diamond. Grając w wersję demonstracyjną, można zupełnie za darmo testować wiele różnych podejść, sprawdzając ich efektywność.