Multi Wheel Roulette


Multi Wheel Roulette
Cechy Multi Wheel Roulette Microgaming
  • Gra bonusowa Nie
  • Darmowe spiny Nie
  • Symbol Wild Nie
  • Symbol Scatter Nie
  • Opcja autoplay Nie
  • Mnożnik Nie
Zagraj house-of-fun-slot House of Fun
Zagraj logo-game-of-thrones-slot Game of Thrones
Zagraj Starburst-logo Starburst
Zagraj hot-party-wazdan-slot-game-logo Hot Party
Zagraj Golden-Sevens-logo Golden Sevens
Zagraj logo-hottarget Hot Target
Zagraj SizzlingHotDLX-logo Sizzling Hot Deluxe
Zagraj ultrahotslot-logo Ultra Hot
Zagraj mystery-jack-wazdan-slot-game-logo Mystery Jack
Zagraj black-horse-logo Black Horse
Zagraj Mucha-Mayana-od-Quickspin-logo Mucha Mayana
Zagraj magic-fruits-wazdan-slot-game-logo Magic Fruits
Pokaż więcej

Recenzja Multi Wheel Roulette

Microgaming to weteran branży hazardowej, na pewno mieliście okazję nie raz zetknąć się z grami hazardowymi tego producenta. Tym razem producent ten postanowił pójść z duchem czasu i postawił na grę, która trochę wykracza poza granice klasycznej ruletki. Multi Wheel Roulette to gra, w której będziecie mogli obstawić ten sam zakład na 8 jednoczesnych losowaniach rulety.

Spróbujcie tej niekonwencjonalnej ruletki całkowicie za darmo i bez rejestracji. Nie musicie nic pobierać ani logować się na naszej stronie. Zagrajcie na dowolnym urządzeniu mobilnym i cieszcie się ruletkową rozrywką tak długo, jak tylko chcecie. W Multi Wheel Roulette od Microgaming gra toczy się przeciwko komputerowi, a nie prawdziwemu krupierowi, jak ma to miejsce w prawdziwym kasynie.

Cechy Multi Wheel Roulette

W ramach minimalnego zakładu możecie obstawić żeton o wartości jednego kredytu, natomiast maksymalnie obstawić możecie żeton o wartości 50 kredytów. W Multi Wheel Roulette macie możliwość skorzystania z dwóch niesamowicie przydatnych funkcji:

Ponadto w dowolnym momencie możecie zwiększyć szybkość losowania za pomocą przycisku „Quick spin”, który znajduje się pod opcją „Layout”.

Jak zagrać w Multi Wheel Roulette

Granie w Multi Wheel Roulette nie odchodzi za bardzo od ruletkowej normy:

  1. W pierwszej fazie rozgrywki obstawiacie poszczególne pola rulety. Możecie w tym celu wykorzystać wspominany wcześniej Layout.
  2. Po obstawieniu pól i wybraniu wartości żetonów w lewym dolnym rogu możecie zakręcić 8 ruletami za pomocą przycisku „Spin”, który znajduje się na dole ekranu. 
  3. Po losowaniu zarówno na ruletach, jak i na stole, będziecie mogli zobaczyć, jakie numery zostały wylosowane. 

Zamiast obstawiać w ciemno, możecie spróbować gry według systemów opracowanych przez graczy i matematyków. Nie dają one 100% szansy na wygraną, ponieważ w przypadku ruletki to kasyno zawsze wygrywa, ale możecie wykorzystać doświadczenie bardziej zaawansowanych graczy, którzy swoją wiedzę poparli wieloma symulacjami.

Przykładową strategią, jaką często wykorzystują początkujący gracze, jest odwrócona metoda D’alemberta. Załóżmy, że gracz obstawia 1 kredyt. Po wygranej obstawiacie 2 kredyty. Jeżeli w następnym losowaniu również uda wam się wygrać, obstawiacie 3 kredyty. W przypadku porażki natomiast schodzicie ze stawką o 1 kredyt.

W Multi Wheel Roulette możecie wykorzystać dowolny system, który wpadnie wam w oko. Gra demonstracyjna jak i online automaty nie różni się bowiem niczym od prawdziwego odpowiednika, z jakim możecie spotkać się w kasynie online.

Podsumowanie

Na pewno Multi Wheel Roulette od Microgaming polecamy tym graczom, którzy czują się pewnie w ruletce i mają już trochę doświadczenia w tej materii. Nie oznacza to oczywiście, że początkujący nie będzie w stanie się kompletnie odnaleźć w tej grze. Zagrać może absolutnie każdy, szczególnie w wersję demo, która dostępna jest na naszej stronie! Powodzenia!