Gladiator

Darmowy automat Gladiator online na DrFun

Automat online Gladiator, utworzony przez spółkę Playtech, oferuję unikalną szansę ponownego zanurzenia się w atmosferę Starożytnego Rzymu, gdzie na arenie Koloseum trwa zacięta walka.

Automaty do gier Gladiator na DrFun.pl

Gra kasynowa Gladiator oparta jest na nominowanym do Oskara filmie. Na obrazkach możemy zobaczyć autentyczne zdjęcia aktorów grających głównych bohaterów, sceny z filmu oraz animacje i usłyszeć autentyczną ścieżkę dźwiękową z filmu.

Ogólny opis gry

25 linii pozwalają robić zakłady różnej wielkości. Zakład minimalny równa się tylko 0.01$. Proces gry jest zorganizowany na pięciu bębnach. W trybie automatycznym slot może 99 razy uruchomić grę. W górnej części ekranu od czasu do czasu pojawiają się wskazówki, dzięki którym do informacji można nawet nie zaglądać.

Symbole gry

Jeżeli oglądaliście Państwo oryginalny film, to w automacie do gry Gladiator spotkają Państwo znane postaci (Maximus, Kommodus, Lucilla, Juba). Współczynniki wypłat są całkiem ciekawe: od x8 do x5000. Istotne urozmaicenie do gry wrzutowej wnosi symbol rozrzutu (Koloseum) i dziki symbol (Maska Gladiatora).

Dodatkowe możliwości

Tak zwany „jednoręki bandyta” ma również tryb automatyczny. Jakąkolwiek wygraną rundę można kontynuować w ryzykownej grze, która polega na prawidłowym odgadnięciu czy kolor karty będzie czerwony czy czarny. Jeżeli się uda, kwota wygranej się zwiększy.

Oprócz tego, w automacie hazardowym są od razu dwie gry bonusowe: Koloseum i Gladiator.

Game info

Software: Playtech
Reels: 5